Kā mēs jau zinām no latīņamerikāņu seriāliem – arī bagātie raud. Labi situētajiem ļaudīm ir praktiski tādas pat rūpes, kā mums vienkāršajiem cilvēkiem. Arī viņi mīl, cieš, pārdzīvo…

Miljardieris Sesils Čao no Honkongas rūpējas par visiem savas ģimenes locekļiem. Viņš sapņo auklēt mazbērnus un audzināt viņus. Taču viņa meita, 37 gadīgā Džidži, nemaz nesteidzas iziet pie vīra!

Pirms pieciem gadiem Sesils pirmoreiz izmisīgi centās pievērst potenciālo līgavaiņu uzmanību. Viņš piesolīja 60 miljonus tam, kurš spēs likt Džidži iemīlēties viņā un apprecēs viņu!

Nearugoties uz tik dāsnu piedāvājumu, neatradās neviens, kurš vēlētos kļūt par viņa znotu. Tad Sesils Čao trīskāršoja prēmiju un apsolīja meitas līgavainim 180 000 000 dolāru!

Tomēr arī šis piedāvājums izrādījās veltīgs, jo Džidži noraidīja visus pretendentus. Viss noslēpums slēpjas apstāklī, ka viņai patīk sievietes, nevis vīrieši…

Meita izrādās jau ir satikusi savu otru pusīti. Tā ir viņas draudzene Šona Īva. „Kā tava meita, es ļoti vēlētos tevi darīt laimīgu! Diemžēl, tava iztēle nesakrīt ar realitāti,” skaidroja sieviete tēvam savu pozīciju.

Tēvam atliek vien mierināt sevi ar domu, ka meitas izredzētā ārēji ļoti līdzinās vīrieti. Jā, jā, cilvēks ar brillēm, un kaklasaiti – tauriņu arī ir tā pati Šona Īva!

Nu ko, reālajā dzīvē kaislības virmo tikpat strauji kā seriālos!