Talantīgā F1 autobraucēja Mihaela Šūmahera ģimene ir pavēstījusi jaunu ziņojumu presei un sportista atbalstītājiem, vēsta Daily Mail. Traģiskais atgadījums notika pirms četriem gadiem Šveicē.

Tā iemesla dēļ sportists nokļuva komā, bet 2014. gada jūnijā tika pārvietots uz rehabilitāciju, kur pamodās. Pašlaik 49 gadus vecais sportists atrodas ģimenes mājās pie Ženēvas ezera Šveicē, kur viņam visu diennakti tiek nodrošināta speciālistu aprūpe.

Šūmahera sieva Kornina, 19 gadus vecais dēls Miks un 21 gadus vecā meita Džīna Marija visu šo laiku ļoti maz dalījās ar informāciju par sportista veselības stāvokli.

Pirms kāda tika saņemtas ziņas, ka sportists spēj reaģēt uz apkārt notiekošo.

Šūmahera menedžere Sabīne Kehma publicējusi vēsti, kurā ģimene un piederīgie pateicās par sportista fanu atbalstu: “Tas, ko mēs varam teikt, ka ģimene patiesi novērtē fanu līdzjūtību.

Cilvēki patiesi redz un saprot, ka viņa veselības stāvokli nav jāizklāsta sabiedrībai.” Publisko pateicību īsi pirms Pirmās formulas jaunās sezonas ir teikuši visi Šūmahera ģimenes locekļi.

Ņemot vērā, ka ģimene ir izvēlējusies Mihaēla veselības stāvokli sabiedrībai neizklāstīt, ir izveidojusi opozīcija, kura uzskata, ka viņiem būtu tiesības zināt, kas notiek ar viņu elku.