Igoram Vladimirovam bija viss: veiksmīga karjera, ienesīgs bizness, lepna māja un mīļotā sieva Raisa Fjodorovna. Līdz pilnai laimei pietrūka vien mantinieks. Veselības problēmu dēļ Raisai nevarēja būt bērni, un tad pāris nolēma adoptēt mazuli no bērnunama.

Padomju laikā Igors Vladimirovs dienēja zemūdens flotē, bija „karstajos punktos” Vjetnamā un Kubā, vadīja atomsubmarīnu. Pēc dienesta armijā viņš veiskmīgi darbojās celtniecības biznesā un sāka uzpirkt nekustamos īpašumus.

Savu īpašumu viņš vērtēja 150 miljonu rubļu vērtībā. Vecais vīrs, kuram jau bija pāri par 80 gadiem, kā apliecinājumu savai mīlestībai pret audžudēlu Igoru jaunāko, pārrakstīja uz viņa vārda visus savus nekustamos īpašumus un arī 50% biznesa akciju. Taču dēls bija pilnīgs pretstats savam audžudēlam.

Vienā mirklī Igors jaunākais pazuda un pārstāja arī atbildēt uz telefona zvaniem. Viņš parādījās tikai pēc diviem gadiem 2016. gadā un piedāvāja tēvam paārstēties klīnikā. Igoram Nikolajevičam bija problēmas ar kājām, tāpēc viņš uzticējās dēlam, taču pie mājas ārstu vietā viņu sagaidīja iecirkņa pilnvarotais.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!