Eiropas čempionāta astotdaļfinālā ar spēkiem mērojās Latvijas basketbola izlase pret Melnkalni. Neskatoties uz to, ka pirmajās spēles minūtes gāja visai pagrūti, vēlāk Latvijas komanda parādīja savu raksturu un talantu. Noslēgumā Latvija pārliecinoši sagrāva Melnkalni ar rezultātu 100:68, vēsta portāls nra.lv.

Savukārt Melnkalnes valstsvienības galvenais treneris Bogdans Taņevičs ļoti atzinīgi novērtēja Latvijas komandas spēku un atzina, ka viņa izlasei bijis maz, ko likt pretim.

„Astotdaļfinālā mums bija grūtākais pretinieks,” sacīja Bogdans Taņevičs, treneris ar 46 gadu stāžu basketbola elitē. „Kādu lielisku komandu mēs redzējām laukumā! Viņi ļoti labi izkārtoja sev metienus. Manuprāt, Latvija varētu šajā Eiropas čempionātā aizkļūt arī līdz finālam.”

Mača beigās pietaupīju Tairīsu Raisu, jo uzvarētājs tad jau bija skaidrs,” pēcspēles intervijā turpināja Taņevičs. „Viņš jau iepriekšējos treniņos nepiedalījās ar augstāko intensitāti. Viņš sakoda zobus un centās palīdzēt, bet tas neizdevās. Tāpēc arī devu iespēju citiem spēlētājiem, kuriem tā bija vērtīga pieredze.”

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!