33 gadus vecā Dženifera veica nelielu eksperimentu ar McDonalda pārtiku, iegādājoties bērnu komplektu “Happy meal” 2010. gadā. Šo komplektu viņa nolēma nedot saviem bērniem, bet gan paturēt kādu ilgāku laiku to savā kabinetā. Tā sievietei izdevās saglabāt to līdz pat 2016. gadam. Atverot to vaļā pēc 6 gadiem, sieviete nolēma ar šīm fotogrāfijām dalīties internetā, lai arī citi par to aizdomātos.

Eksperimentam tika izvēlēts ēdiens, kas it kā ir īpaši paredzēts bērniem. Nesen viņa kastīti atvēra un pārliecinājās par to, cik daudz ķīmijas ir šajos ēdienos.

Lai cilvēkiem nebūtu šaubu, ka tā nav viltus ziņa, Dženifera publicēja šo komplektu kopā ar čeku, kurā ir redzams pirkšanas datums – 2010. gada 8. janvāris. Savukārt otrā fotogrāfijā ir redzams, cik labi kartupeļu un vistas nageti ir saglabājušies.

“Pagāja seši gadi kopš es nopirku šo “Happy Meal”. Visu šo laiku tas nostāvēja mūsu kabinetā, šajā visā laika posmā tas nesapelēja un pat nesāka sadalīties! Tikai sāka smaržot pēc kartona. Mēs veicām šo eksperimentu, lai parādītu, cik ļoti neveselīga ir šī pārtika. It īpaši mūsu augošajiem bērniem. Šajā ēdienā ir daudz ķīmijas! Izvēlieties īstu ēdienu! Ābolus, banānus, burkānus u.c. Drīzāk kaste sāks ātrāk sadalīties, nekā šis ēdiens. Tas ir pretīgi,” eksperimenta rezultātus komentēja sieviete.

Padalies ar saviem draugiem ar šo ziņu, jo īpaši ar tiem, kas bez McDonalda nevar dzīvot!