Jau iepriekš tika vēstīts, ka mazā Ivana meklēšanā noticis jauns pavērsiens – izpētot nepieciešamos sabiedriskā transporta video ierakstus, policija atklājusi, ka puisēns ar 904. maršruta autobusu no Liepājas atbraucis līdz pat Dubeņu galapunktam, kur šoferis viņu pēc tam izsēdinājis un aizbraucis prom.

“Dubeņos šis zēns sākumā sēdēja, pēc tam izkāpa ārā no autobusa un palika pieturā, autobuss apgriezās uz brauca atpakaļ. Šis zēns izskatījās apjucis pēc videomateriāla, viņš absolūti nesaprata, kur viņš ir,” raidījumam atklāj Liepājas Kriminālpolicijas šefs Uģis Āva.

Kā vēsta kriminālpolicija, tad ir arī vairāki liecinieki, kas apstiprina faktu, ka šajā maršruta autobusā zēns ir redzēts. Attiecīgi Dubeņi un apkārtējā teritorija tika pārmeklēta jau kopš svētdienas pulksten sešiem, taču līdz šim tas pagaidām ir bijis neveiksmīgi. LNT Ziņu aptaujātie vietējie iedzīvotāji netic, ka Ivans joprojām atrodas Dubeņos, jo neviens viņu nav redzējis.

“No cilvēkiem dzirdēju, ka šoferis bija izsēdinājis galā, bet es pati nezinu, neesmu redzējusi,” stāsta Svetlana.

Ervīns no Dubeņiem vēsta: “Ja viņš būtu te izkāpis, tad viņš būtu kādos cilvēkos iegājis, viņš mežā taču nebūtu gājis.”

“Cits runā, ka šoferis pateicis, lai puisītis kāpj ārā, tagad tā sak runāt, es domāju, ka te tāds puisītis nav,” uzskata Dubeņu iedzīvotāja Elvīra.

Jau vēstīts, ka valsts policijas rīcībā nonākusi informācija, ka Liepājā 1. jūlijā pazudušais piecus gadus vecais puisēns Ivans Berladins varētu būt aizbraucis ar sabiedrisko transportu uz Grobiņas novada Dubeņiem un tur no transporta izkāpis.

Valsts policija lūdz atsaukties visas personas, kuras 1.jūlijā pārvietojušās pa Bārtas-Rucavas ceļu Grobiņas novadā un, iespējams, redzējušas Ivanam Berladinam līdzīgu zēnu. Ivans varēja atrasties ceļa malā abās ceļa pusēs vai autobusu pieturvietās.

Zēns bija ģērbts zilā jakā ar galvā uzvilktu kapuci un baltu zīmējumu jakas priekšpusē, un tumšas krāsas sporta biksēs. Zēnam bija basas kājas, kas apautas sandalēs. Zem jakas vilkts iespējams sarkans krekliņš ar Makvīna zīmējumu priekšpusē.

Valsts policija aicina iedzīvotājus ar šādu informāciju atsaukties e-pasta adresē puikaliepaja@iem.gov.lv vai zvanot pa tālruņa numuru 116000.

Avots :