Nu jau vairāk nekā pus gadsimtu grupa „Mašina vremeņi” („Laika mašīna”) priecē savu publiku ar savu mūziku. Ap tās nemainīgo līderi klīst ne mazums baumu, tostarp arī tādas, kas skar viņa personīgo dzīvi. Nesen kļuva zināms, ka dziedātājs apprecējies ceturto reizi. Sīkāk par to, ar ko nodarbojas viņa sieva un kā notika svinības, mūsu materiālā.

Iepriekšējā pieredze

Tagad Andrejam Makarevičam ir 66 gadi, un šī ir viņa ceturtā laulība. Pirmā dziedātāja sieva bija Jeļena Glazova, ar kuru laulība izjuka jau pēc trim gadiem.

Otrā Andreja Makareviča sieva bija Alla Golubkina. Laulībā ar viņu Andrejam piedzima dēls Ivans. Bet arī bērns ģimeni neglāba. Laulība atkal izjuka. Ar trešo sievu Natāliju Golubu dziedātājs laulībā nodzīvoja septiņus gadus, bet 2010. gadā arī šis pāris izšķīrās.

Bez tam, jāpiezīmē, ka Andrejam ir arī vēl divas ārlaulības meitas Anna un Dana. Dziedātājs cenšas pastāvīgi uzturēt sakarus ar saviem bērniem, interesējas, kā viņiem iet un palīdz, ja ir nepieciešams.

Ceturtais mēģinājums

Jaunā Makareviča izredzētā dzīvo Izraēlā. Līdz aizbraukšanai uz turieni viņu sauca par Innu. Tagad viņa pazīstama ar vārdu Einata Klain. Agrāk viņa bija žurnāliste, bet tagad viņu interesē tūrisms. Sieviete apbraukājusi jau visu pasauli un Etiopijas ceļojuma laikā viņa iepazinās ar Makareviču.

Pats dziedātājs stāsta, ka viņa jaunajai sievai nekāda sakara ar mūziku nav. Vēl vairāk, viņa pat nekad nav bijusi „Laika mašīnas” kolektīva fane. Makarevičs savu izredzēto raksturo kā gudru , skaistu un jaunu.

Interesanti, ka viņu kāzas notika jau decembrī. Liekas, ka tās notika Izraēlā. Pēc Andreja Makareviča vārdiem tas bija neliels vakars ļoti šaurā lokā.

Tagad laulātie atrodas katrs savā valstī. Makarevičs dzīvo Maskavā, bet viņa sieva nepaspēja pievienoties viņam pirms gaisa telpas slēgšanas. Tā nu vīram un sievai nākas sazināties ar video sakaru palīdzību un gaidīt tikšanos.

Pievienojamies apsveicēju pulkam un vēlam jaunlaulātajiem daudzus kopdzīves gadus. Visu pašu labāko!