Dace publicējusi sāpīgu stāstu, kurā dalījusies pieredzē par uzticēšanos svešiem cilvēkiem. Kā izrādās, tad viņai bija darīšanas ar Mārtiņu Benkevicu. Ja vien savu sūdzību Dace nebūtu publicējusi internetā un Facebook grupā Krāpnieki internetā, tad, kas to lai zina, kā šis stāsts beigtos.

Dace raksta:

“Max šērojam OBLIGĀTI!! Silti iesaku tālāk turēties no šīs personas Mārtiņš Bankevics. Šodien saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju (cilvēks mani apkrāpa) Biju “ss.lv” ielikusi sludinājumu, ka pārdodu telefonu.

Šodien no rīta saņēmu zvanu no viņa un viņš bija ļoti ieinteresēts to pirkt. Beigās nonācām pie kopsaucēja, kad telefonu sūtīšu ar autobusa starpniecību (jo līdz šim visi darījumi man bija veiksmīgi tieši ar svešām personām no manas puses, i no citu cilvēku puses).

Sarunājam, kad viņš saņemot tel. no šofera, naudu 60 €, pirms ielikšanas aploksnē, uzrādīs šoferītim (Kāpēc tāda steiga? Bērns atkal saslima un, lai tiktu ātrāk pie finansēm priekš zālēm, tāpēc likās šis veids viss operatīvākais). Beigās šoferīts atteica ņemt preci, bet autobusā bija paziņa un tai iedevu telefonu…”

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!