Daudziem zināmais pašmāju dziedātājs, komponists un pasākumu vadītājs Markus Riva (īstajā vārdā Miķelis Ļaksa) izdevumam “Una” dalījies ar savas dzīves lielākajiem zaudējumiem.

Kā izrādās, kad Miķelim bija tikai 1 gads, tad viņš zaudēja savu tēvu. Viņš paskaidroja, ka tēvam tā bija onkoloģiska saslimšana.

Dziedātājam šis ir sāpīgs temats, jo pirms nepilniem trim gadiem aizsaulē devās arī slimā mamma jeb vienkārši izsakoties pats dārgākais cilvēks pasaulē. Mammas dzīves pēdējos gados abi bijuši pat tuvāki kā pusaudža gados. Pēc viņas aiziešanas Miķelis mammu redzējis sapņos.

“Tagad mammu redzu sapnī retāk, laikam esmu atlaidis šīs sāpīgās emocijas, tomēr viļņveidīgi sāpes joprojām uznāk,” stāsta Markus Riva.

Dziedātājs piebilst to, ka viņam ir labas attiecības ar patēvu, tāpat ir divi brāļi, tomēr vienalga nav tāda cilvēka, kuram piezvanīt jebkurā laikā.

Kā iepriekš tika vēstīts, tad Markus Riva nesen piedzīvoja negaidītu fiasko konkursā “Supernova”, bet pēc tam izlaida videoklipu šai dziesmai.