Kā daudziem zināms, tad LNT kanāls vairs nepastāvēs tādā formātā, kāds tas bija mums redzams vairāk nekā 20 gadus. Šobrīd šis notikums ir viens no pēdējā laika skaļākajiem, jo papildus tam visam 30 cilvēku zaudēs darbavietu, kur strādājuši gadiem ilgi.

Vairākas TV personības jau nākušas klajā un skaidro, kādi ir viņu nākotnes plāni.

Andris Auzāns atklāj, ka pietiks vienreiz rēgoties televizorā, jo viņam ir vairāki darba piedāvājumi. Pašlaik viņam ir viens nopietns darba piedāvājums, kur par 99% jau ir piekritis, ka dosies tur strādāt, bet pagaidām publiski par to vēl nevēlas runāt.

Šīs pārmaiņas dzīvē Andris uztver ar vēsu prātu un vienlaikus viņš arī ir par to priecīgs.

Papildus tam viņš ir strādājis gan radio, gan televīzijā, gan arī kino jomā mazliet piestrādājis.

“Neizslēdzu, protams, iespēju, ka kādreiz atkal varētu televizorā parādīties. Bet pagaidām gribas pamainīt darbības sfēru. Katrā ziņā dzīvē ir pienācis laiks kaut ko pamainīt.

Iespējams, ir arī vēlme pēc kaut kā mazliet mierīgāka, jo ikdienā jau ir tiešā ētera mežonīgais stress, jo visam vienmēr ir jābūt laikā un visaugstākajā kvalitātē.”

Savukārt Māris Grigalis atklāj, ka viņam ir maģistra grāds uzņēmējdarbībā. Tiesa gan, varbūt nav līdz galam skaidrības, ko tieši tālāk darīs saistībā ar televīzijas darbu, taču viņš jau šobrīd dara vairākas lietas paralēli, un nav tā, ka televīzija ir viņa vienīgais darbs.

Jau vairāk nekā 10 gadus viņš strādā arī citās jomās, piemēram, strādā “Star FM”. Tā kā ar darbiem viņam viss ir kārtībā “Es ļoti veiksmīgi darbojos,” saka Māris Grigalis.