Kāds Facebook lietotājs vārdā Māris nolēma padalīties ar patīkami pieredzi “Rimi” veikalā.

Māris raksta:

” Sveicināti!

Nupat iepirkos Tukuma Rimi Hypermarket. Salasījis groziņā sev nepieciešamās lietas, iestājos rindā pie kases. Priekšā trīs kundzītes gados un pie kases pogām pārdevēja-kasiere Inese.

Skanējot produktus, lenta ik pa laikam paslīd uz priekšu, un vienā šādā reizē no papīra turziņas izslīd smalkmaizīte. Kasiere Inese sameklē plāno maisiņu, uzvelk to rokā un akurāti ieliek smalkmaizīti atpakaļ turziņā.

Nevilšus pasmaidu. Akurāti nostrādāts, bez minstināšanās. Bez sejas izteiksmes, ko nu tagad darīt?! Simpātiskā kasiere kļūst vēl simpātiskāka.

Tad nāk nākošā māmuļa ar saviem produktiem, starp kuriem ir arī puķkāposts. Inese paņem to rokās un tad, sāk pētīt! Izrādās, viņa ir sajutusi, ka puķkāposts vienā vietā ir iebojājies.

Kasiere par to informē māmuļu, piedāvā aizskriet samainīt pret citu, nebojātu. Vēl ejot tam pakaļ pārjautā, vai ņemt apmēram tik pat lielu? Mana diena ir izdevusies. Sajutos tik labi. Man ir lepnums par šādu jaunieti.

Rimi Latvia, jums ir tik laba darbiniece un noteikti ne viena vien. Novērtējiet to un cieniet.

Un, Ineses vecāki, Jūs varat būt lepni par savu meitu!

p.s tas notika 12.04.2019 no rīta 7 kasē p.s p.s tagad es zinu arī pārdevējas-kasieres uzvārdu-Inese Kazimironoka, tā tik turēt!”