Kā daudziem zināms, tad globālo izmaiņu dēļ pasaulē daudzas lietas vienkārši apstājās – tajā skaitā arī lidojumi. “Ryanair” ir viena no tām kompānijām, kuras vispirms piedāvā “voučerus” kā kompensāciju, bet ir arī iespējams pieprasīt naudas atgriešanu. Tie, kas to ir darījuši, zina to, ka tas nemaz nav tik viegli un tik ātri.

Sieviete raksta:

“KAD IZDEVĀS PIEPRASĪT NO RYANAIR NAUDAS ATGRIEZŠANU 🙂

Pēc daudzām stundām un vairāku dienu mēģinājumiem, Ryanair čatā, mums ir izdevies pieprasīt naudas atgriezšanu 🙂 Mazliet padalīšos ar pieredzi, jo zinu, ka noteikti kādam tas noderēs! 1. Iesaku čatam pieslēgties jau dažās minūtes pirms 8:00 no rīta, jo viņi darbu sāk 8:00 pēc Latvijas laika.

Tik, cik esmu mēģinājusi kaut vai pus stundu vēlāk vai pa dienu, tad varēju gaidīt stundām ilgi un komunikāciju ar aģentu nesagaidīju. 2. Tatad dodaties uz Ryanair čatu, pieprasiet komunikāciju ar aģentu.

Tad laimes spēle var sākties vai aģentu sagaidīsiet vai nesagaidīsiet, vai vel ir varinats, ka no čata jūs vnk izmet laukā un jāsāk viss no jauna. Ilgākais ko esmu gaidījusi ir 3h un tad izmet no čata. 3. Kad šorīt BEIDZOT izdevās ar aģentu sakomunicēt, tad viņš bez jebkādām ierunām visu palīdz un izdara, tā ir labā ziņa.

Tikai pārjautā, kāpēc vēlamies naudas atgriezšanu, nevis izmantot vaucheru.

4. Pēc šī apstiprinājuma uz naudas atgriezšanu, Ryanair ieliek sarakstā un tagad atliek gaidīt… 5. Ja jums ir grupas lidojums, kā tas bija mūsu gadījumā, tad sagatavojiet visus vārdus, uzvārdus un lidojuma numurus, lai aģentam uzreiz var iedot visu informāciju, kā tas bija mūsu gadījumā, jo esam liela grupa un aģents apstiprināja uzreiz visai grupai naudas atgriezšanu.

Secinājums: neatlaidība atmaksājas”

Nodod šo informāciju arī tiem, kas vēl joprojām nav atguši savas kompensācijas. Ļoti noderēs!