Vairums sieviešu stājas laulībā gaišu mīlestības jūtu spārnotas. Šādā stāvoklī mēs vēlamies dalīt ar mīļoto vīrieti gan priekus, gan izaicinājumus, gan māju un pat uzvārdu. Taču ir jāzina par savu lēmumu sekām. Ir jāatceras, ka vīra uzvārds var stipri izmainīt tavu likteni.

Viena mana paziņa pēc stāšanās laulībā strauji sāka kāpt pa karjeras kāpnēm. Daudzi minēja, kāds  tam ir iemesls. Konsultējoties ar numerologiem, izrādījās, ka vīra uzvārds viņai ir daudz veiksmīgāks. Ja arī tu vēlies noskaidrot, vai ir vērts mainīt pasi pēc laulībām, tad lasi rakstu līdz galam.

Kā vīra uzvārds var izmainīt dzīvi: tests

Lai saprastu, ka jaunais uzvārds var ietekmēt tavu dzīvi, izmanto tabulu. Tajā katram alfabēta burtam atbilst noteikts skaitlis. Tev jāsaskaita visi uzvārda burti tā, lai galā sanāktu viencipara skaitlis. Izņēmums būs 11, 22 un 33, jo tiem ir sava nozīme, tie jāatstāj kā divciparu.

Piemēram, ja tavs uzvārds ir Kovaļova, tad tev sanāks 3+7+3+1+4+6+3+1=28, tad 2+8=10 Tādējādi, sanāca skaitlis 1. Tagad meklē atšifrējumu tabulā.

Testa rezultāti: 1-5

1. Tava galvenā panākuma atslēga ir tavs spēcīgais raksturs. Kad tu virzies uz mērķi, tu neredzi šķēršļus. Spēcīgais gribasspēks un izlēmība palīdz tev izdarīt pareizo izvēli jebkurā situācijā. Pateicoties tam tava darba rezultāti izraisa apkārtējo cilvēku sajūsmu.

2. Tādi cilvēki kā tu ir katra kolektīva rota. Tavas galvenās īpašības ir enerģiskums un ieklausīšanās citos. Tas ļauj tev viegli atrisināt izaicinājumus starp draugiem un kolēģiem. Un tas ir svarīgi.

3. Viena no tavām labākajām īpašībām ir draudzīgums un atklātība. Tev ir laba humora izjūta, tas ļauj saglabāt pozitīvu noskaņojumu jebkurā gadījumā. Tavs labais garastāvoklis pielīp apkārtējiem, un tas tevi padara par īstu gaismas stariņu.

4. Tevi var saukt par vēsa prāta cilvēku. Tu apdomā savus soļus uz priekšu, apsverot visas pieņemto lēmumu rezultātus. Pie tam tu esi sava darba fans. Tas dod tev ne tikai naudu, bet rada īstu baudu.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu, kā arī uzzini par citiem testa rezultātiem!