Vēlos piedāvāt tiem, kam sāp kājas, vienkāršu, bet iedarbīgu recepti.

Pirms desmit gadiem mani sāka mocīt nežēlīgas kāju sāpes, kas no kāju pirkstiem izstaroja uz potītēm, dedzinošas sāpes bija pēdās un vēl arī radziņš papēdī. Mediķu ieteiktie līdzekļi nelīdzēja.

Sāpes bija ellīgas, nevarēju pat uz kājām nostāvēt, bet naktī nevarēju aizmigt. Lai kaut nedaudz pagulētu, lietoju „Dimedrolu”. Draudzene, redzot manas mokas, ieteica regulāri aplaistīt kājas ar aukstu ūdeni. Ja uz minūtēm 5 – 10 sāpes pārgāja, bet pēc tam atsākās ar jaunu sparu.

Toreiz es strādāju vientuļo pensionāru un invalīdu aprūpes dienestā, bija manā aprūpē kāds onkulītis, lai viņam vieglas smiltis.

Uzzinājis par manu likstu, viņš ieteica man pakarsēt kājas parastās piena sūkalās.

Paklausot viņa padomam, es tajā pat vakarā uzsildīju sūkalas līdz ciešami karstai temperatūrai, ievietoju tajās kājas un turēju tās tur, kamēr sūkalas atdziest.

Tad uzvilku kājās zeķes un gāju gulēt. Neticēsiet, bet pirmo reizi pēc daudziem gadiem gulēju, kā nosista.

Procedūru atkārtoju vēl trīs vakarus pēc kārtas un aizmirsu par to murgu, kas mani mocīja. Tagad pat uzdancot varu.

Pats pārsteidzošākais ir tas, ka neskatoties uz to, ka man ir varikozs vēnu paplašinājums, kad kājas karsēt nedrīkst, šī metode man nekaitēja, bet patiešām palīdzēja izveseļoties.

Taču, kad paklausot kādas sievietes ieteikumam, mēģināju tikt vaļā no papēža radziņi, sitot papēdi pret grīdu, man kļuva tikai sliktāk. Pasist papēdi gan pāris reizes varēju, taču tas radīja tādas sāpes, ka likās, ka man galva nokritīs.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!