Mammai jau pāri 40, bet viņa kļūst jaunāka ar katru dienu. Katrai sievietei ir labi pazīstams tāds produkts, kā želatīns. Saimnieces to lieto bieži – gatavo želejas, mājas marmelādi, dažādus galertus un pat saldējumu.

Taču reti kura zina, ka želatīnu var lietot ne tikai kulinārija, bet arī kosmētikā. Ja tev ir pāri 30, mūsu raksts ir tieši tev domāts!

Pašgatavota maska ar želatīnu kļūs par tavu iemīļoto ādas košanas līdzekli, jo iedarbība tai nav nemaz sliktāka par dārgajiem  veikala krēmiem. Rezultāts būs manāms jau pēc pirmās lietošanas reizes.

Sejas maska ar želatīnu

Mēs izvēlējāmies želatīnu par maskas pamatu ne jau tāpat vien: tam piemīt spēcīga savelkoša un mitrinoša iedarbība, tas lieliski modele sejas ovālu un ievērojami mazina ādas pietūkumu. Masku uz želatīna bāzes ir milzum daudz, mēs sagatavojām 4 visvienkāršākās receptes, kuras iedarbojas lieliski. Jebkurai gaumei un jebkuram ādas tipam!

Želatīns ar gurķi

Šī maska jau pēc pirmās lietošanas reizes uzlabos sejas ādas  krāsu, padarīs to gaišāku un tonizēs vīstošu ādu. Īsts atradums!

Sastāvdaļas:

1 tējkarote želatīna;

1 gurķis;

2 tējkarotes kumelīšu novārījuma;

2 tējkarotes savārītas zaļās tējas;

1 tējkarote alvejas sulas.

Pagatavošana un lietošana:

1. Sarīvē uz smalkās rīves svaigu gurķi, masu izspied caur marli.

2. Želatīnam uzlej kumelīšu novārījumu, zaļo tēju un pievieno gurķa mīkstuma masu. Sildi to ūdens peldē, līdz želatīns izšķīst.

3. Kad želatīns atdziest līdz istabas temperatūrai, lej tajā gurķa sulu un alvejas sulu.

4. Tonizējoša pretgrumbu maksa ir gatava! Lieciet to uz sejas uz 30-40 minūtēm. Pēc tam nomazgājiet ar siltu ūdeni un uzziediet mitrinošu krēmu.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājmu!