Portālā “Sūdzības.lv” kāda māmiņa dalījās visai nepatīkamā pieredzē:

“Pievērst vai nepievērst padziļinātu uzmanību tam, ko bērns stāsta par audzinātājas izturēšanos bērnudārzā – tas ir katra vecāka paša ziņā! Runa iet par PII ”Bitīte”, Ozolnieku novadā, Brankās.

Kad bērna uzvedība kļuva nesaprotama, bērns kļuva nervozs, raudulīgs, nesaprotamas skumjas, pilnīgs protests un histērijas ieejot dārziņā, protams sāku pievērst tam padziļinātu uzmanību – kas tur notiek!

Fakts paliek fakts, kāda cita bērna mamma apliecina, ka audzinātāja izved bērnu garderobē un tur atstāj vienu bez uzraudzības! Sākotnēji audzinātāja melo – kad apstiprinās fakts, ka kāda cita mamma redzēja – audzinātājai atbildes uz to nav.

Izrādās par šo faktu zin vēl kāds pieaugušais kas ir bērnudārza darbinieks – bet klusē! Vadītājas rīcība šajā situācijā – sākotnēji kā parasti – bērni melo, bērni izdomā, vecāki piekasīgi! Šoreiz nācās vadībai atzīt ka rīkojušies slikti, jo kāda cita mamma bija to apliecinājusi!

Un tad kas zem tā visa dziļāk, jo protams pēc šādiem audzinātāju patvaļīgiem soda mēriem pret bērniem, pievēršu stingru uzmanību. Vadītāja bez vecāku atļaujas ved bērnus savā kabinetā, mistiskas pārrunas ar bērnu, tad vēl ir bijušas frāzes, ka aizslēgs durvis un nelaidīs āra! – rezultāts – bērnam par to histērija, bailes, nevēlēšanās doties uz dārziņu.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!