Bekija Allena un Laiems Tirnijs audzināja meitu un tad nolēma, ka ģimene jāpaplašina. Par laimi, debesis viņus uzklausīja, un dzīve strauji sāka mainīties.

Pirmie grūtniecības mēneši pagāja ar sliktu dūšu un spēcīgām galvassāpēm. Pārim radās nelabas aizdomas. Taču vizītē pie ārsta viņus gaidīja patīkams pārsteigums – būs trīnīši!

Ar laiku Bekijas stāvoklis normalizējās. Tomēr dzemdības, kā tas mēdz būt gadījumos ar dvīnīšiem un trīnīšiem, sākās agrāk – 31. grūtniecības nedēļā. Tika izdarīts ķeizargrieziens. Mazuļi nāca pasaulē. Par laimi, pēc 6 intensīvās terapijas nedēļām viņi beidzot nonāca mājās.

Vairumā tādu gadījumu mazuļi ir atšķirīgi, jo attīstās dažādās olšūnās, taču šis nebija tāds gadījums. Visi mazuļi bija vienādi!

Pēc DNS veikšanas kļuva skaidrs, ka bērni attīstījušies vienā olšūnā. Tas arī ir identiskuma iemesls! Šāda parādība ir ļoti reta, tāpēc par situāciju ieinteresējās žurnālisti.

Nu jau vecāki ir pamanījušies bērnus atšķirt, taču, kā saka māmiņa, tas nav iespējams, kad viņi guļ. Tikai tad, kad viņi ir pamodušies, atšķirīgās pazīmes ir pamanāmas!

Iespaidīgi, vai ne? Cerēsim, ka mazuļi augs veseli un paklausīgi!

Avots :