Mazā Vera piedzima kā piektais bērns daudzbērnu ģimenē. Apskatot meitenīti, dzemdību nama darbinieki uzreiz ieteica mātei atstāt mazulīti. Par laimi, sieviete nešaubījās ne mirkli.

Vīrs atbalstīja viņas lēmumu un vecāki paņēma bērniņu uz mājām. Ārtsti apgalvoja, ka labi, ja meitenīte nodzīvos kaut piecus gadus. Ar laiku kļuva skaidrs, ka ārsti ir krietni kļūdījušies!

Verai nav roku, un viena kāja ir par 20 centimetriem īsāka par otru. Un tomēr 35-gadīgā sieviete un divu brīnišķīgu bērnu māte tiek galā ar visiem mājas darbiem, strādā dārzā, raksta skaidrākā rokrakstā, nekā dažs ar rokām, un pie tam vēl arī izšuj. Starp citu, viņas darbi bieži tiek apbalvoti Ukrainas valsts mēroga konkursos.

Vēl vairāk: Vera ir vienīgā valstī profesionālā vizāžiste, kura savu darbu dara ar kājām. Un to viņa iemācījās patstāvīgi. Pa vakariem, vēl būdama pavisam jauna meitene, viņa eksperimentēja ar toņiem un krāsu saskaņošanu.

LASI VĒL: Braucot no Mālpils, pa ceļam pārsitu riepu. Piebrauca policija un viņu rīcību es nevarēju nenobildēt (Foto)

Pēc tam tieši pie viņas vērsās pēc palīdzības, kad bija nepieciešams sarežģīts meikaps kādam pasākumam. Par neparasto vizāžisti ieinteresējās avīzes.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!