Pasaulē daudziem zināmais Krievijas šovmenis, humorists Maksims Galkins ir aktīvs ne tikai dzīvē, piedaloties dažādos projektos, bet arī soctīklos, kur ikdienas ietvaros viņš publicē dažādas bildes un video materiālus, kā viņš pavada laika gan ar savu ģimeni, gan arī to, kā viņam klājas darbā.

Vienā no nesenajām bildēm, ko viņš publicēja soctīklos, bija redzami bērni un Alla Pugačova fonā. Kā redzams bildē, viņa ir vēl bez kosmētikas un tērpusies baltā halātā.

Ar šo bildi Galkins vēlējās parādīt saviem faniem, ka viņu bērniem ir laiks doties uz skolu. Bērni bija silti saģērbti un priecīgi par jauno dienas aktivitāti.

Savukārt daudzie fani šo bildi komentēja kā ļoti mīlīgu, piebilstot, ka var redzēt Allas acīs prieku un laimi par bērniem. Vai arī tieši otrādāk – Alla priecājās par to, ka viņai nekur nav jāiet un var palikt mājās.

Savukārt citi sekotāji piebilda, ka Allu šoreiz pat neatpazina bez kosmētikas.

Jāpiebilst, ka šī jau nav pirmā reize, kad Primadonnu ir iespējams redzēt šādā veidolā. Līdz ar to tas tikai pierāda to, ka viņai nav ko slēpt un tāda, kāda viņa patiesībā ir, Alla to rāda un arī par to nekautrējas.

Vēl jo vairāk, tas ir salīdzinoši liels izaicinājums 71 gadu vecumā izskatīties jaunai un atraktīvai – bet Allai tas izdodas un par to ir prieks!

Fotogrāfija: