Krievu humorists Maksims Galkins, kuram sociālajā tīklā vien ir vairāk nekā 6 miljoni sekotāju, pirms dažām dienām tur publicējis visai piktu un atklātu paziņojumu. Jau vairākas nedēļas Krievijā, Sibīrijas reģionā, plosās plaši mežu ugunsgrēki.

Kamēr Krievijas prezidents Vladimirs Putins licis valsts bruņotajiem spēkiem iesaistīties plašo Sibīrijas meža ugunsgrēku dzēšanas operācijās, tikmēr sociālajos tīklos cilvēki publicē ierakstus, kuros kurn un dusmojas par iespējamo dienestu bezdarbību.

Tieši tas, iespējams, sadusmojis humoristu Maksimu Galkinu, kurš publicējis vairākas minūtes ilgu video sociālajā tīklā instagram.

Tajā viņš saviem sekotājiem atgādina ne vien to, ka arī katra cilvēka pienākums ir rūpēties par to, lai, piemēram, mežā neizmestu izsmēķi, nemestu atkritumus, uzturēt kārtību savos īpašumos, bet arī uzsver, ka pat ja visi tie, kuri kritizē dienestu darbu savāktu naudu ugunsgrēku dzēšanai, tās būtu tik un tā par maz.

Tāpat humorists atgādina, ka šāda mēroga ugunsgrēki bijuši arī iepriekšējos gados un brīdī, kad uzlīs lietus un tie tiks nodzēsti cilvēki atkal par to visu aizmirsīs.

Video:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru) on