Droši vien katram otrajam cilvēkam mājās ir kaķis, reizēm pat vairāki. Un kāpēc gan nē, cilvēki visā pasaulē taču dievina šos pūkainos murrātājus! Kaķi ir tik mīļi, labsirdīgi un maigi radījumi, ka miljoniem cilvēku sapņo ieviest arī savās mājās kādu.

Un vēl viņi ir ļoti tīrīgi, kārtīgi, graciozi, lepni un neatkarīgi. Un, protams, ja jums ir kaķis un jūs domājat, ka mājās galvenais esat jūs, tad jūs smagi kļūdaties.

Patiesībā mājās saimnieks ir viņš, bet jūs – viņa mīlulis! Iespējams, jūs nezinājāt, ka katram kaķītim ir savs nerakstīts, bet kaķu aprindās pieņemtu uzvedības normu kopums. Tas ir tāds kodekss, kurš jāievēro katram kaķim. Pārbaudiet, vai visus šos likumus ievēro arī jūsu kaķis!

1. Katra kaķa pienākums ir pasargāt cilvēku no puķēm un citiem istabas augiem.

Te derēs visi līdzekļi – gan puķu podu nogāšana, gan puķu un to lapu apgraušana, gan arī galējais, demonstratīvi pazemojošais līdzeklis – nokārtošanās tieši puķu podā! Redziet, uz ko gatavs jūsu mīlulis, lai jūs būtu drošībā?!

2. Kaķiem jāuztur cilvēka fiziskā forma.

Cilvēkam regulāri jāvingro. Tāpēc kaķi pa visu māju izmētā visādas lietas – zīmuļus un pildspalvas, papīrus, saspraudes, matu sprādzes un citas lietas. Jūs tiešām domājāt, ka tā kaķiem ir tikai spēle? Ka tik ne tā!

3. Kaķim ir jāapgrauž jūs rakstām un kancelejas piederumi.

Pildspalvas, zīmuļi, marķieri, flomasteri, skavotāji, caurumotāji, viss no vietas. Tā, lai dzīve nešķiet medussalda.

4. Kaķim noteikti jāpārbauda ledusskapis.

Jūs pastāvīgi tajā kaut ko slēpjat. Domājat, viņš neuztraucas par jums? Viņam jāzina, kas atrodas ledusskapī iekšā, tieši tāpēc viņš vienmēr cenšas tajā ielīst.

5. Kaķiem jāpārbauda, vai zem jūsu segas nav paslēpies kaut kas agresīvs.

Lūk, kāpēc kaķi vienmēr cenšas aši paskriet pie jums zem segas, lai pārsteigtu ienaidnieku nesagatavotu un izglābtu jums dzīvību!

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!