“Jā, pārējie ir gatavi turpināt,” sarunā ar Sporta Avīzi paziņojis Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis. “Arī Sandis Kleins nekur nepazūd, taču būs nepieciešami papildspēki.”

Jau vēstījām, ka Brieža komandā pēc cīņas ar Oleksandru Usiku notikušas pārmaiņas – to atstājis treneris Sandis Kleins. Mairis atzīst, ka tas bijis trenera, nevis boksera lēmumus. Tāpat Briedis atzina, ka iepriekš neapdomīgi izteicies, paziņojot, ka uzvarot Usiku un iekļūstot Supersērijas finālā, to nebūtu aizvadījis, bet gan beidzis karjeru.

Intervijas agrās rīta stundās bokseris nolēmis vairs nesniegt. Jautāts par stresu pirms karjeras svarīgākās cīņas, kas janvāra beigās notika Rīgā, Mairis atbild: “Nē, nestresoju. Stresot sanāca par citām lietām.

Piemēram, pastiprinātām valsts kontroles iestāžu aktivitātēm manā virzienā,” stāsta policists. “Un tad domāju, – nu, kāpēc pirms katras cīņas man bāž kaut kādus sprunguļus spieķos? Nē, protams, paldies viņiem, ka dod savu artavu, lai padarītu mani spēcīgāku, bet…

Visu laiku mēģina atrast kaut ko, ko esmu kādam nozadzis,” Briedis visticamāk komentē Valsts Ieņēmumu dienesta aktivitātes. Kā zināms, pirms cīņas izskanēja neoficiāla informācija, ka neskatoties uz cīņas iznākumu, Briedis saņems ļoti ievērojamas naudas summas.

Boksera pārstāvis Raimonds Zeps gan atklāja, ka presē izskanējušās summas nav bijušas patiesas. “Varu atzīties – ir viena lieta. Trešajā vai ceturtajā klasē vienreiz aizgāju uz kafejnīcu, un man tā gribējās ēst, ka es nozagu vienu rupjmaizes gabaliņu.

Tas ir vienīgais, ko es savā mūžā esmu nozadzis. Un joprojām atceros, to, kā es to roku bāzu tur iekšā, lai paņemtu to vienu šķēlīti maizes,” stāsta Mairis.