Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis pavisam nesen viesojās LNT rīta raidījumā „900 sekundes”. Tur viņš atklāja, ka pirms cīņas pret Oleksandru Usiku bija apsvēris noslēgt profesionālā sporta karjeru, ja izdotos uzvarēt olimpisko čempionu.

Bet tā kā tas viņam neizdevās, sportists ir gatavs vēl dažus gadus turpināt. Kā pats Mairis saka, tad viņš vēl līdz galam nav atkopies no cīņas pret Usiku tieši fiziski.

Sportisam pagaidām vēl neko neļauj darīt, taču jau šodien viņš dosies uz pirmo treniņu izkustēties, jo sāk jau rasties piedāvājumi par nākamajām cīņām. „Bet teikšu godīgi – ja es šajā cīņā būtu uzvarējis, būtu metis boksu pie malas,” atzina Briedis un paskaidroja, ka traumas karjeras laikā tomēr ir savāktas daudzas.

“Es pats ar sevi runāju par to, un pēc tā, kā viss notika, es ilgi biju domājis par to un tagad attinu notikumus atpakaļ – tātad Dievs bija gribējis, lai es turpinu savu profesionālo boksera karjeru, tātad man šis sports pie malas nav jāmet, un daži gadi vēl būs jāpasvīst.”

„Man pretim stājās pasaules un olimpiskais čempions amatieros, kas principā arī ir augstākais, ko cilvēks savā sportista karjerā var sasniegt. Tāpēc arī biju domājis, ka, ja šo cīņu uzvarēšu, tad būšu uzlicis punktu uz i. Bet… vēl ir jāstrādā.”

Izstāšanās no Supersērijas, ja Briedis būtu iekļuvis finālā, varētu izraisīt lielu haosu, jo atstātu Supersērijas organizatorus bez iecerētā grandiozā nepārspēto čempionu dueļa.

Noskaties sižetu un vairāk Skaties.lv: