Latvijas talantīgākais bokseris Mairis Briedis sarunā ar žurnālu “Sporta Avīze” atklāja, ka Sandis Kleins pēc Brieža zaudējuma Supersērijas pusfinālā pret ukraini Usiku nolēmis paiet nedaudz malā un vairs nebūt viņa treneris pilna laika režīmā.

Mairis sākotnēji bija domājis, ka pēc zaudējuma no tautas būs milzīga kritika. Bet viņš kļūdījās un atzina, ka tauta nesalūza. Salūza viņa komanda.

Pārāk ilgu laiku ir bijusi ierastā lietas kārtībā, un attiecīgi tagad sportistam ir nepieciešams izkāpt no komforta zonas. Attiecīgi bokseris ir jauna trenera meklējumos.

Atklāt sakot Mairis pats nemaz nezināja, ka Sandis pieņems šādu lēmumu. “Viņam ir savi argumenti. Bija mēģinājumi pārliecināt viņu mainīt šo lēmumu, taču tas neizdevās ne man, ne mūsu kopējiem paziņām,” atklāj Briedis. “Viņš ir pieņēmis lēmumu, ko es cienu. Pats esmu nolēmis, ka trīs četrus gadus vēl profesionāli boksēšu, līdz ar to vienkārši jāiet uz priekšu ar jauno situāciju.

Šajā brīdī, kad beidzot sasniegta “top” līmeņa boksera latiņa, beigt karjeru – tas būtu neprāts.

Tas, ko pateicu televīzijā,- ka uzvaras gadījumā būtu licis punktu -, bija kaut kāds dīvains pārpratums. No rīta vēl nebiju īsti pamodies, droši vien tāpēc sāku tur gvelzt visādas muļķības…”

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!