Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis šovakar aizvadīja atklāto treniņu, pēc kura žurnālistiem atklāja, ka pēc 21. jūlija cīņas viņam tiks veikta operācija.

Pagaidām Mairis gan nebija gatavs atklāt, kas tieši tā būs par operāciju, piebilstot, ka viņa nākotne būs ārstu rokās Mairis Briedis: “Jūtos labi, vēl labāk jutīšos 21. jūlijā.

Treniņnometne bijusi saraustīta – tad Usiks boksējas, tad neboksējas, nezinājām kā gatavoties. Pašlaik sagatavojies esmu par 60%, bet ceru, ka tie būs kvalitatīvi 60%. Pārmaiņu dēļ būs kaut kas jauns, cerams, ka redzēsim labu boksu.

Pretinieks pagaidām ir melnais zirdziņš – zinām tikai auguma parametrus un boksa stilu. Tas būs pārbaudījums man, bet došos ringā un darīšu savu darbu. Citi, iespējams, nepiekristu tādam pretiniekam. Vajadzīgs maksimāli labs rezultāts un pasaules līmeņa bokss.

Līdz pat pēdējam domājām, ka Uksiks var nolekt, cilvēki tā joprojām runā, skatīsimies, bet cerams, ka tā cīņa notiks, jo cilvēki to gaida.

Es gatavojos pretiniekam no Francijas, kur ir izturīgi un stūrgalvīgi bokseri, kuri iet virsū. Pēc 21.jūlija taisīšu operāciju, kas mani, iespējams, iegāza cīņā pret Uksiku.

Nevarēju tai saņemties, bet komanda mani pierunāja, ka tas nepieciešams, lai turpmāk mani varētu redzēt vecajā stilā, kad darīju visu, lai dabūtu pretinieku gar zemi. Šīs problēmas dēļ ir tikai šie 60%. Tuvākajā laikā atklāšu, kas tā par operāciju.

Bijušas pārrunas ar dažādiem dakteriem, bet uzticēsimies vietējiem dakteriem. Viņu rokās būs mana nākotne. Ar jauno treneri boksā izmaiņas ir, treneris centās, grib izlabot manas kļūdas, cerams, ka redzēsim pozitīvu iznākumu.

Esmu boksā 18 gadus, grūti saliekt koku, ja viņš nav jauns, grūti mani izmainīt, bet kaut ko darām. Viennozīmigi gribu revanšu pret Usiku, bet skatīsimies kā vinš noboksēs pret Gasijevu.

Tomēr neieciklējamies uz Usiku, ir arī citi ceļi, Zauerlandam ir daudzi piedāvājumi, mums jāizvēlas pareizais. Es gribu atpakaļ savu zaļo jostu.”