Latvijas izcilākais bokseris Mairis Briedis beidzot ir ieradies Čikāgā, ASV, kur naktī uz 11. novembri novembri pēc Latvijas laika aizvadīs ilgi gaidīto cīņu Pasaules boksa supersērijas otrās sezonas pirmā smagā svara kategorijas ceturtdaļfinālā pret Vāciju pārstāvošo Armēnijas bokseri Noelu “Gevoru” Mikaeljanu.

Sportistam ceļš uz ASV neizvērtās tik gluds kā sākotnēji bija ieplānots, jo tika atcelts plānotais SAS aviokompānijas lidojums no Stokholmas uz Čikāgu.

Attiecīgi Briedim ar komandu nācās doties uz Kopenhāgenu, vēsta portāls Skaties.lv, atsaucoties uz boksera menedžeri Raimondu Zepu. Kā komentēja Zeps, tad beigās nemaz tik daudz laika netika zaudēts un jau ceturtdien tika aizvadīta pilnvērtīga divu treniņu diena.

Pats Briedis atklāja, ka aklimatizācija ir galvenais izaicinājums šajā cīņā. Nav viegli paredzēt, kā ķermenis reaģēs uz septiņu stundu atšķirību no ikdienā ierastās. Tieši pie fiziskās slodzes laika starpību var just visvairāk, tāpēc tieši tam pašlaik treniņos tiek pievērsta vislielākā uzmanība.

„Šāda līmeņa boksā ir ļoti daudz faktoru, kas var ietekmēt cīņu – gan manu, gan pretinieka sniegumu. Pēc sajūtām ceru, ka kaut kur esmu pielicis.

Boksā ir daudz faktoru – traumas un citas lietas, taču ringā darīšu visu iespējamo,” uzsvēra bokseris.