Pavisam nesen medijiem tika izplatīts ziņojums, ka 2021. gada 11. un 12. janvārī tiek plānots Raimonda Paula jubilejas koncerts Latvijas Nacionālajā teātrī. Svarīgi atzīmēt, ka maestro 12. janvārī svinēs savu 85. dzimšanas dienu! Cepuri nost maestro priekšā par tik nozīmīgi un ilggadēju kultūras un mūzikas ieguldījumu Latvijas vēsturē.

Koncerta programma izskatās būs ļoti interesanta un daudzsološa. Viens no īpašajiem viesiem būs mecosoprāns Elīna Garanča, vēl piedalīsies Sinfonietta Rīga Normunda Šnē vadībā un instrumentālā grupa Raimonda Macata vadībā.

Šajā koncertā dalību ņems arī talantīgā operdziedātāja Elīna Garanča.

Koncerta otrās daļas ietvaros plānots, ka būs dziesmas no kinofilmām un teātra izrādēm ar Raimonda Paula mūziku, kam speciāli jaunus aranžējumus veido Lolita Ritmane, Rihards Dubra, Jēkabs Jančevskis un Raimonds Macats.

Šīs 2 lieliskās dienas plānots aizvadīt kopā ar cilvēkiem no malas, līdz ar to biļetes plānots, ka varēs iegādāties no 20.oktobra Nacionālā teātra un “Biļešu paradīzes” kasēs.

Atgādinām, ka Raimonds Pauls ir komponists un pianists, kā arī bijušais politiķis. Viņš ir viens no visu laiku populārākajiem Latvijas komponistiem. Pateicoties viņam, ir sarakstīti simtiem skaņdarbu dažādiem estrādes izpildītājiem, kinofilmām un teātra izrādēm.