Pavisam nesen Madonas novadā pirmdienas rītā, 2. decembrī, tika fiksēts gadījums, kur kādā dīķī bija iebraukusi automašīna un tajā atradušies vairāki cilvēki, no kuriem četri bija bez dzīvības pazīmēm, apliecināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

2. debembra rītā ap plkst. 09:00 tika saņemts izsaukums uz Aronas pagastu, kur uz ledus atradās automašīna ar cilvēkiem. Glābēji nekavējoties ieradās uz notikuma vietu, kur konstatēja, ka automašīna bija nobraukusi no ceļa, apgāzās uz jumta un ieslīdēja dīķī. Attiecīgi no ūdens virsmas bija redzamas tikai riepas.

Pirms glābēju ierašanās no automašīnas saviem spēkiem izkļuva ārā divi cilvēki, no kuriem viens devās uz tuvākām mājām un izsauca glābējus. Abi cilvēki tika nodoti mediķu aprūpei.

Glābēji paši saviem spēkiem no auto varēja izcelt tikai vienu cilvēku bez dzīvības pazīmēm, bet pārējos cilvēkus bez papildaprīkojuma nebija iespējams izvilkt.

Tādēļ nedaudz vēlāk ugunsdzēsēji ar vinčas palīdzību automašīnu no dīķa izvilka un no tās izcēla vēl trīs cilvēkus. Arī viņi diemžēl bija bez dzīvības pazīmēm.

Glābēji aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem uz ceļiem un nebraukt ātrāk nekā tas ir nepieciešams.