Mūziķa Andra Kiviča oficiālā sieva Madara atklāj, ka abiem izdevies uzlabot attiecības, vēstīts Martas Martinsones materiālā “Atklāti par naudas lietām un nākotnes plāniem” izdevumā “Kas Jauns”.

Madara uzsver, ka abi ar Andri vēlas atjaunot draudzīgu saikni.

“Mēs pēdējās nedēļās esam runājuši diezgan daudz. Andris man ir atvainojies par nodarīto, esam sapratuši, ka mūs vieno bērni un viņu un sevis dēļ vēlamies atjaunot draudzīgu saikni, taču ne attiecības,” atklāta ir Madara.

Viņa arī piebilst, ka pati ir jaunās attiecībās, un Andris paudis viedokli, ka par to priecājas. Savukārt Madara priecājas, jo vismaz komunikācijā ar viņu jūt, ka tas ir “vecais” Andris, kāds bija ģimenē.

Atgādinām, ka pagājušā gada novembrī Latviju pāršalca ziņa, ka mūziķis Andris Kivičs nolēmis pamest savu sievu Madaru Kiviču un abu kopīgās meitas, jo atradis savu dvēseles radinieci, sabiedrības dāmu Lieni Skulmi.

Tostarp vēlāk uzvirmoja baumas, ka arī Madaras dzīvē ienācis cits vīrietis, kas ir Kiviču ģimenes kopīgs draugs Mareks Saulītis.

Madara toreiz gan izskanējušās baumas noliegusi, stāstot, ka starp abiem valda tikai draudzīga rakstura attiecības. Taču tagad kļuvis zināms, ka Madarai ir attiecības ar ASV dzīvojošo režisoru Miku Ozoliņu.