Pavisam nesen kāda sieviete internetā publicēja vēstuli, kuru adresēja visām sievām. Attiecieties pret viņas padomiem ar visu nopietnību, uzmanību un humoru, tad jūsu attiecības ģimenē vienmēr būs brīnišķīgas un priecīgas.

Dosim vārdu šai viedajai sievietei

Esmu sieviete, kura izšķīrās pēc 7 laulībā pavadītiem gadiem. Balstoties uz savu pieredzi, man gribētos padalīties ar dažiem pamatjēdzieniem, kurus es ielāgoju savas ģimenes dzīves laikā. Tikai pēc šķiršanās es sapratu, ka mēs, sievietes, esam tikpat atbildīgas par savu laulību, kā mūsu vīri.

LASI VĒL: Domāju – klimakss, bet izrādījās – grūtniecība

Rakstīju šos padomus sievām, taču, iespējams, ka daži no tiem noderēs arī vīriem.

1. Vienmēr meklējiet viņā labo. Koncentrējieties uz šīm lietām, bet ne uz to, kas jums jūsu vīrā nepatīk.

2. Nodarbojieties ar seksu. Bieži un daudz, īpaši tad, kad jums tas nemaz nav vajadzīgs. Tas ir tas balzāms, kas dziedē daudzas brūces, kuras mēs sagādājam viens otram laulībā. Ja jūtat, ka sākat attālināties no sava laulātā, tas nozīmē, ka laiks izģērbties un tuvināties.

3. Meklējiet padomu pie vecākām un gudrām sievietēm, kuru laulības ir veiksmīgas. Nav iespējams pieņemt pareizus lēmumus, kad esat emociju varā. Atcerieties, ka jūsu vienaudžu padomi atšķirsies no vecāku sieviešu padomiem.

4. Ļaujiet viņam atjēgties. Viņš jūs neignorē, vienkārši vīriešiem ir raksturīgi noslēgties sevī laikā, kad viņi risina problēmas.

5. Necentieties viņu mainīt vai labot. Katram cilvēkam ir savi ceļi dzīvē.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!