Sievietēm ir jāpatīk vīriešiem. Protams, ka mums patīk teikt, ka mēs velkam skaistas kleitas un krāsojamies sev par prieku, bet patiesībā mēs vēlamies piesaistīt sajūsminātos stiprā dzimuma skatienus un izcelties starp citām konkurentēm. Un, protams, vājajam dzimumam interesē, kādas sievietes patīk vīriešiem.

Katram vīrietim ir sava gaume un, kā zināms, katrai precei ir savs pircējs. Lai kā tur arī nebūtu, lielākajai daļai vīriešu tomēr patīk slaidas sievietes. Noskaidrosim, kāpēc tas ir tā. Tici man, runa nebūt nav par to, ka vīrieši mīl ar acīm, viss slēpjas psiholoģijā.

Kādas sievietes patīk vīriešiem

Sen zināms, ka liekais svars ir šķērslis ceļā uz laimīgu personīgo dzīvi. Liekie kilogrami liek izskatīties vecākai, kustības padara neveiklākas un daudzos gadījumos pat rada kompleksus un pazemina pašvērtējumu.

Pilnīgas sievietes uzskata, ka vīriešiem lielie apaļumi nepatīk tīri estētisku apsvērumu dēļ. Bet patiesībā vīriešu argumenti ir pavisam citādi.

LASI VĒL: Es paskatījos pa logu un sāku smieties līdz asarām par redzēto! Visu paspēju nofilmēt (Video)

10 vīriešiem tika uzdots jautājums, kāpēc viņus nesaista pilnīgu formu sievietes. Piedāvājam iepazīties ar tiem un pēc tam izanalizēsim viņu atbildes.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!