Vai par slaveniem māksliniekiem

Februāra bērni pēc zodiaka zīmes ir vai nu Ūdensvīri vai Zivis. Abas šīs zīmes ir saistītas ar oriģinalitāti un radošumu.

Lielbritānijas Nacionālās statistikas pārvaldes pētījums parādīja, ka februārī dzimušie biežāk kļūst par māksliniekiem. Februārī dzimušo mākslinieku vidū ir Normans Rokvels, Pjērs Ogists Renuārs, fotogrāfs Ansels Adamss.

Viņu ziedi ir vijolīte un prīmula

Februārī dzimušajiem ir paveicies ar puķēm, kas tiem palīdz. Vijolīte simbolizē uzticību, bet prīmula – jaunību un mūžīgu mīlestību.

Viņiem ir veiksmīga karjera

Pat tiem, kuri neiekļūst NBA vai netiek izstādīti Luvrā, nenākas žēloties par savu karjeru. Pēc pētījuma rezultātiem, kuru veica portāls careerbuilder.com, pieaugušo vidū tieši Zivis ir visvairāk apmierinātas ar savu darbu.

Viņi jau pašā būtībā ir unikāli

Februāris ir vienīgais mēnesis gadā, kurā ir tikai 28 dienas. Un reizi četros gados tas pieaug par vienu dienu. Lai gan iespēja piedzimt 29. februārī ir diezgan zema – 1: 1461. Tātad bērni, kas dzimuši “garajā gadā” ir paši unikālākie!

Viņu dzimšanas akmens ir ametists

Neskatoties uz savu izplatību, ametists jau no seniem laikiem ir viscienītākais dārgakmens. Šis violetais brīnums sendienās simbolizēja greznību un karalisku izcelsmi. Tas simbolizēja tādas īpašības kā aristokrātija un drosme. Jūsu paziņu lokā ir februārī dzimušie? Ieprieciniet viņus ar šo informāciju!