Veici mūsdienīgu remontu un nu vecais ledusskapis bojā skatu? Nesteidzies to izmest, ir daudz nedārgu un oriģinālu veidu, kā uzlabot tā izskatu. Lūk, 8 satriecošas idejas!

1. Spilgtas uzlīmes

Tas ir visātrākais un vienkāršākais veids. Uzlīmju daudzveidība ļaus tev izvēlēties vispiemērotāko tavam interjeram.

2. Dekupāža

Šis dekorēšanas veids gan prasa zināmas prasmes un iemaņas un, protams, arī pacietību. Toties rezultāts būs lielisks. Ar tik radoši apdarinātu ledusskapi varēs lepoties jebkura saimniece.

3. Krāsošana

Nomainīt apnikušo krāsu – tas vienmēr ir labs risinājums. Var izvēlēties tādu toni, kas pasvītros interjera detaļas. Pirms krāsošanas sagatavo krāsojamo virsmu.

4. Tapetes

Kad atjaunošanai nav daudz līdzekļu, tad var izmantot visu, kas atrodams pa rokai. Vecas tapetes būs tieši tas, kas vajadzīgs. Ātri, viegli, bet galvenais – lēti.

5. Fotogrāfijas

Izrotā ledusskapi ar atmiņām. Sakopē mīļākās fotogrāfijas un aplīmē ar tām ledusskapi. Lieliska ideja tiem, kuri labprāt atceras visu labo.

6. Tāfele

Ledusskapis, kurš aplīmēts ar tāfeļpapīru, ne tikai būs stilīgs, tas būs arī praktisks. Uz tādas virsmas var veikt atzīmes, atstāt paziņojumus, pierakstīt receptes, zīmēt.

7. Spogulis

Interesants spogulis ne tikai pārvērtīs ledusskapi, tas vizuāli padarīs lielāku virtuvi.

8. Koksnes imitācija

Ar krāsas un dekoratīvo ciļņu (no vecā ledusskapja) palīdzību ar savām rokām var izveidot īstu mākslas darbu. Tāds risinājums labi noderēs greznai virtuvei ar koka mēbelēm.

Lūk, tā ar nedārgiem materiāliem un nelielu piepūli var līdz nepazīšanai pārvērst ledusskapi. Viesiem pat prātā neienāks, ka šai tehnikai ir 10 vai pat visi divdesmit gadi.