Raugoties uz Selmu Hajeku, nevar noticēt, ka šai aktrisei drīz būs 52 gadi. Viņa ir tā tipa sieviete, par kurām laikam nav varas. Ar katru gadu, kā labs vīns, meksikāniete izskatās aizvien labāk. Holivudas zvaigzne izskatās vismaz par piecpadsmit – divdesmit gadiem jaunāka. Daži kritiķi uzskata, ka galīgi bez plastiskās ķirurģijas te nav iztikts.

Viņi norada, ka Selma vairākkārt griezusies pie plastiskajiem ķirurgiem. Viņi uzskata, ka Hajekai ir veikta rinoplastika, palielinātas krūtis, veiktas skaistuma injekcijas. Uz visiem šiem apvainojumiem aktrise atbild, ka viņai viss ir savs, dabisks. Vēl vairāk, Selma iestājas pret plastiku vispār.

Augusta sākumā aktrise publicēja savas fotogrāfijas instagramā. Slavenība tajās ir atpūtā dienvidu jūrās. Attēlos labi redzams aktrises augums un seja . Nav ne miņas par operācijām. Toties ir labi pamanāma tvirtā sejas āda, tās veselīgā krāsa.

Kā aktrise varējusi saglabāt savu izskatu? Savā mikroblogā viņa dalās savos skaistuma noslēpumos. Izlasot tos, var šķist, ka galu galā Selma tomēr ir pārdevusi dvēseli velnam, lai būtu mūžam jauna.

Ej uz nākamo lapu un aplūko vēl citas fotogrāfijas!