Bet sākumā viņš izskatījās pat ļoti pievilcīgs! Kā gan notika, ka parasts mazs puisēns pārtapa par grūti atpazīstamu zvaigzni? Bija nepieciešami gadi un simtiem tūkstoši dolāru, lai sasniegtu tik pārsteidzošas pārmaiņas.

Astoņdesmitajos gados pielūdzēji pirmo reizi pamanīja, ka Džeksons kaut ko izdarījis ar seju. Patiesībā tas bija tikai sākums viņa šausminošajai patikai pret plastisko ķirurģiju.

Pēc māsas La Toijas vārdiem, sākumā Maiklam bija bail no plastiskās ķirurģijas. “Viņš gribēja izlabot savu degunu, un visu laiku jautāja, ko es par to domāju…” stāstīja viņa intervijā.

Un tad La Toija ieteica brālim: “Maikl, ja tas tev palīdzēs justies labāk, tad dari to!”

Bet puisis vēl aizvien šaubījās. Viņš pat palūdza māsai, lai tā deguna plastiku izdara pirmā. Maikls gribēja pārliecināties, vai tas ir droši. Viņa to izdarīja, jo ļoti mīlēja savu brāli. Tad saņēmās arī Maikls. 1979. gadā notika viņa pirmā plastiskā operācija.

Un tad sākās… Visa mūža laikā Maiklam Džeksonam tika veiktas neskaitāmi daudzas plastiskās operācijas, tai skaitā, bedrītes izveidošana zodā, tika ievadīts botokss, balināta āda, ievietoti implanti žokļos un palielinātas lūpas.

Tā bija ekstremāla transformācija! Vienā brīdī vairs nebija palicis nekas kopējs ar šo mazo zēnu.

Vispamanāmākās operācijas bija pastāvīgās deguna korekcijas. Maikls apgalvoja, ka ārstiem pastāvīgi jāoperē deguns atkarībā no veselības stāvokļa. Viņa deguns bija kļuvis tik šaurs, ka tika bloķēti elpceļi.

Tam gan negribas ticēt, jo dziedātāja balsi tas nekādīgi neietekmēja. No otras puses, mūža beigās Džeksons nedziedāja pārāk bieži.

Šī leģendārā dziedātāja stāsts ir patiešām traģisks un tam ir daudz neatbildētu jautājumu. Vai tiešām, veicot tik daudz operāciju, Maikls apzināti gāja pretī savai bojāejai?

Spriežot pēc visa, Džeksons bija labs puisis ar lielām iekšējām problēmām. Viņam nebiju reālu grūtību pārvarēšanas mehānismu, jo visu savu mūžu viņš atradās uzmanības centrā. Tikai viņa izskats bija tas, ko viņš varēja patstāvīgi kontrolēt.

Daudziem viņa talanta cienītājiem gribētos zināt, kāds izskatītos Maikls Džeksons, ja viņam nebūtu izdarītas plastiskās operācijas. Vizdrīzāk jau viņam nebūtu izveidojusies atkarība no pretsāpju līdzekļiem, un Džeksons, protams, nenomirtu ar līdz nepazīšanai pārvērstu seju…

Kā viņš izskatītos? Jaunajā dokumentālajā filmā “10 Maikla Džeksona šķautnes” zinātniekiem izdevās izveidot patieso dziedātāja izskatu, ņemot vērā vecuma progresiju. Šim nolūkam viņi pretnostatīja Maikla ārējo izskatu viņa nāves brīdī tam, kā viņš izskatījās pirms ķirurģiskās iejaukšanās.

Un lūk, kas sanāca! Tā izskatītos Maikls Džeksons tagad, ja nebūtu veiktas plastiskās ķirurģijas operācijas…

Rezultāti bija diezgan šokējoši – un galu galā diezgan bēdīgi. Šajā tumšādainajā vīrietī nav nekā no leģendārā “popmūzikas karaļa”! Iespējams, ka Maikls Džeksons tomēr zināja, ko dara?

Un ko domājat jūs par dižā dziedātāja, mūziķa un dejotāja īsto seju?

Avots :