No septembra sākuma televīzijas skatītājus sāks iepriecināt tautā iemīļotais šovs ”Saimnieks meklē sievu” piektā sezona, kuru būs iespējams skatīties TV3 kanālā. Kā tiek vēstīts, tad vīri šogad ir izcili, un tādas būs arī dāmas.

Šova vēsturē pie saimnieka ir pieteikusies iespaidīgākā dāma, kura visai brangu naudas summas ir ieguldījusi savā izskatā. Tā ir Jeļena. Kad Baiba Sipeniece-Gavare Ilmāram nogādāja vēstules, saimnieka acīs uzreiz iekritīs modelei līdzīgā Jeļena.

Vēstulē tika rakstīts, ka savā ārējā izskatā ir ieguldījusi 9000 eiro sevis pilnveidošanai un sakopšanai”.

Kā stāsta Jeļena, šajā summā ietilpst četras sejas uzlabošanas, procedūras: lūpas, deguns, vaigi. Jeļena vēl piebilst, ka, ja reiz šīs procedūras ir iesāktas, tad ir jāiet līdz galam, kamēr beigās apmierinās pilnībā viss ķermenis.

Tajā pašā laikā saimnieks vārdā Ilmārs, izlasot šo vēstuli, nedaudz pasmējās un piebilda, ka tādu saimnieci nevarēšot atļauties, jo tad jau ir jābūt oligarham, lai viņu uzturētu.

Baiba Sipeniece-Gavare gan steidz puisi pārliecināt, ka viss var izdoties. Ilmārs gan teic, ka vēlas sākt ar ko vienkāršāku. Vai saimnieks izvēlēsies Jeļenu?

Seko notikumiem! To varēs uzzināt TV3 ekrānos katru pirmdienu vakaros!