Kāda jauka vecmāmiņa ir nonākusi grūtā dzīves posmā. Viņas mazmeita mums palūdza, lai viņas ziņojumu mēs pārpublicējam un tādā veidā – kopīgiem spēkiem – palīdzam vecmāmiņai!

Ziņojums:

“Labvakar!

Šodien es nāku uz Facebook ar mazu stāstu no manas dzīves . Šī ir mana mīļotā vecmāmiņa Ruta vai tuvākiem zināms vairāk kā Mimis. Viņai ir 65 gadi un visstiprākais cilvēks, vismaz man, uz šīs zemeslodes. Viņa ir man un manai māsai Sendija un viņas dēlam Raivo bijusi blakus visu savu dzīvi un visus mūs ir uzaudzinājusi ar vislielāko mīlestību un pacietību savā sirsniņā.

Viņa ir bijusi ar mani kopā caur visam – manām astmas lēkmēm bērna dārza laikos, kad viņa slimnīcā man gulēja pie kājām. Manai migrēnas lēkmju fāzēm, kad slimnīca atteicās daudz palīdzēt, bet viņa cīnījās par mani, lai man tikai paliktu labāk.

Nesusi cauri trakajiem skolas gadiem un mēģinājusi mani vilkt cauri atzīmēm un visādām nesaprašanām. Un nerunājot par daudzām muļķībām, ko esmu paveikusi visu savu 19 gadu laikā. Viņa mani joprojām mīl.

Audzinājusi cauri manai trakai pusaudžu fāzei un joprojām ikdienā mani mīl kā savu bērnu. Viņas sirds ir liela. Pilna ar mīlestību, lai arī kas notiktu. Vislielākā pacietība, ko jebkāds var iemiesot. Mūsu ģimenes vislabākais un lielākais pavārs.

Mūsu ģimenes centrpunkts jebkurā dzīves momentā. Viņa ir sava dzīve gājusi daudz kam cauri un joprojām iet . Vakar plkst.13:00 pa dienu, ar ieslēgtām ātras palīdzības sirēnām, viņa tika aizvesta uz Liepājas Reģionālo slimnīcu.

Visu analīžu nobeigumā viņai tika pateiks, ka žultī ir izveidojušies žultsakmeņi un tā iespaida ir “izēsti” caurumi vēdera ( precīzi nespēšu minēt kur) . Viņai ir steidzīgi nepieciešama laparoskopiska holecistektomija jeb operācija, lai šos caurumus aiztaisītu un neveidotu lielākus bojājumus viņas orgāniem. Kā arī viņa jau 18 gadus cīnās ar cukura diabētu, kurš šo situāciju vēl vairāk pasliktina.

Kā mūsu ģimene, diemžēl, finansiāli uz šo momentu nespēj atļauties šādas naudas summas , lūdzam Facebook palīdzību . Šī operācija pati izmaksā daudz pluss visas anastēzijas un rehabilitācijas izmaksas..

Ziedojumi vai iespējas, kur šo operāciju varētu veikt lētāk kopā ar rehabilitāciju vai vienkārši lūgšanas būtu tas, kas mūsu ģimenei ir vajadzīgs.

Ļoti. Ja Tev ir iespēja – RAKSTI MAN VAI MANAI MĀSAI SENDIJA KAPRĀNOVA.

Būtu lieliski, ja Tu spētu šo nošerot vai ziņot, sūtīt tālāk vai vienkārši paturēt mūs prātā.

Paldies!

ZIEDOJUMIEM :

Vārds, Uzvārds – Anete Kaprānova

Konta Nr. – LV34HABA0551022219195

Maksājuma mērķis – R.Kaprānovas operācijai VAI Ziedojums operācijai .