Facebook vietnē izplatīts lūgums pēc palīdzības. Tiek meklēta automašīna, kura 14. septembrī agri no rīta notrieca jaunu vīrieti un aizbēga no notikuma vietas. Jaunais vīrietis ir miris, ziņo portāls kriminal.lv.

„Uzmanību! 14. septembrī agri no rīta Rēzeklnes ielā tika notriekts jauns vīrietis. Šis vīrietis ir miris. Mašīna no notikuma vietas aizbrauca.

Reāla informācija par automašīnas numuru, par tās vadītāju, iespējams, par video no novērošanas kamerām, atalgojums – 10 000 eiro!!!”

Īpaši lūgti atsaukties tie, kas kaut ko redzēja Ilūkstes ielas un 86. vidusskolas rajonā.

Saskaņā ar esošo informāciju, mediķi, ierodoties notikuma vietā, zemē atrada puisi ļoti smagā stāvoklī, kurš vēlāk nomira.

Auto biedrībās sākās avārijas apstākļu apspriešana.

Alekss interesējas:

„Kurā vietā tieši? Rēzeknes iela nav gara, no dzelzceļa līdz Ilūkstes ielai. Tur, kur “Cenuklubs”, ir jābūt novērošanas kamerām uz braucamo daļu, posmā no Piedrujas ielas līdz Dārzciema ielai ir liela firma “AVIATEST LNK”, var viņiem palūgt.

Bet, ja posmā no Dārzciema līdz Ilūkstes ielai, tad jāpastaigā pa privātmājām, iespējams, ka ne visiem, bet kādam ir uzstādītas kameras vārtu virzienā, tur arī ceļš būs redzams.

Jebkurā gadījumā, ja ir zināms konkrēts laiks, tad jāmeklē novērošanas kameras arī tuvākajās ielās, jo pēc trieciena mašīna ir sasista un kamerās tas noteikti būs redzams! Veiksmi meklējumos, līdzjūtība radiem un tuviniekiem. Cerams, ka šis nelietis tiks atrasts.”

Igors ir sašutis:

„Mani vispār šokē, ka uz Rēzeknes ielas var kādu notriekt? Tur ir pagalmi un ”guļošie policisti”. Ar kādu ātrumu tas kroplis ir braucis???”

Lūgums dalīties ar informāciju!