Ramona Salmiņa ir Latvijas Televīzijas raidījumu vadītāja un savos sociālajos tīklos viņa paziņoja vēsti, kas nav pārāk iepriecinoša.

Savā “Instagram” kontā viņa ievietoja fotogrāfiju, kur ir redzama aiz restēm. Kā viņa stāsta, tad viņa ir spiesta doties neplānotā un piespiedu kārtas atvaļinājumā.

Foto esot simbolisks, jo tagad viņai ir aizliegts iziet ārā no mājas. Tomēr arī par to nav vērts pārāk satraukties, jo pagaidām tāpat viņai tam spēka neesot. Līdz ar to viņa arī atklāj, ka vīruss arī viņu ir skāris un rezultāts viņai ir pozitīvs.

Pati Ramona sevi mierina un cer, ka tas nebūšot ilgi. Viņa gribētu 14 dienu laikā tikt atpakaļ ierindā. Vismaz viņa tā pati cer.

Vienlaikus Ramona arī atvainojas saviem sekotājiem, tā arī iepriekš nepaziņojot, kādēļ viņa nebija redzama TV ekrānos un laika ziņās. Viņa paskaidro, ka iepriekš pašsajūta patiešām nebija laba, līdz ar to tikai pavisam nesen viņa ir sākusi justies labāk.

Pati Ramona piebilst, ka kopš pagājušās ceturtdienas nav bijusi ārā, un šodien (pirmdien) bija pirmā reize, kad viņa uzkāpa uz ēkas jumta, lai paelpotu svaigu gaisu.

Daudzi viņas atbalstītāji sūta labus vēlējumus, izturību un lai pēc iespējas ātrāk izdodas atveseļoties!

Sīkāki komentāri pašlaik nav zināmi, kur un kā tieši viss notika, taču novēlam Ramonai to ātrāko veseļošanos!

Foto: