Divas dienas pēc Līgas Skromanes mirstīgo atlieku atrašanas, māsa Ilze preses konferencē Indijā pastāstīja, kā notika latvietes meklēšana, atzīmējot, ka vietējā policija strādā visai bezatbildīgi, ziņo “The News Minute”.

Līgas ķermenis vien tika atrasts 38 dienas pēc pazušanas, savukārt atbildīgie dienesti uzsāka savu meklēšanu vien tikai pēc 10. dienas, kad Līga jau bija pazudusi. Tā iemesla dēļ Ilze Skromane apsūdz vietējo policiju bezdarbībā un bezjūtībā.

“Izšķirošais laiks, pirmās 24 stundās, lai atrastu manu māsu, tika izšķiests valdības sistēmas cietsirdīgās attieksmes dēļ,” teica Ilze, norādot, ka viņas iesniegumu policija nav uztvērusi nopietni.

Policija vien mierinājusi ģimeni, ka Līga pēc diennakts prombūtnes atradīsies. Ilze un Līgas vīrs Endrjū noliedz vietējo mediju informāciju, ka bojā gājušās sievietes ķermenī atrastas indes pēdas un viņas nāve saistāma ar pašnāvību.

“Neviens pašu spēkiem nespētu nokļūt vietā, kur atradās viņas ķermenis. Viņai mugurā bija apģērbs, kas nebija viņas un ķermeņa poza neliecināja, ka veikta pašnāvība,” presei apgalvoja Ilze, norādot, ka Līga ir nogalināta.