Gribu pastāstīt, kā es tieku vaļā no galvassāpēm. Kādu laiku man ļoti „lēkāja” asinsspiediens. Tas man sagādāja lielas ciešanas galvas asinsvadu spazmu veidā. Sāpes bija tik lielas, ka reizēm tām līdzi nāca arī slikta dūša un vemšana.

Un tad, kad man vairs nelīdzēja neviens aptiekas līdzeklis, nolēmu pievērsties tautas medicīnai. Tobrīd biju gatava izmēģināt jebko, lai tikai nebūtu jāmokās.

Kāda mana paziņa ieteica ārstēšanos ar sālsšķīdumiem. Es uzskatīju, ka tas ir muļķīgi. Taču, kad likties vairs nebija kur, nolēmu izmēģināt. Un es jums teikšu, nostrādāja! Recepte vienkārša līdz bezjēgai.

Jums vajadzēs:

– 250 ml ūdens (sasildīts līdz 60-70 grādiem);

– 2 tējkatotes sāls;

– plata marles  saite.

Sāli izšķīdina ūdenī. Kamēr šķīdums dziest, gatavo apsēju. Saliek marli 8 kārtās, lai apsējs būtu pieres platumā, bet garums – galvas apkārtmērā. Noskalo pieri, ausis un skaustu ar siltu ūdeni. Pēc tam apsēju iemērc sāls šķīdumā, viegli nospiež un apliek ap galvu.

Kompreses fiksācijai izmanto kokvilnas dvieli vai audumu. Tad jāapguļas un komprese jānotur, līdz galvassāpes pilnīgi izzūd. Man sāpes pārgāja ļoti ātri, bet es kompresi drošības pēc turēju vēl 2 stundas. Vispār to var turēt līdz 15 stundām.

Pats interesantākais, ka tāda komprese normalizē spiedienu un atbrīvo no galvassāpēm uzreiz un uz visiem laikiem. Iesaku arī jums šo metodi. Nenožēlosiet!