1972. gadā peruānietes Džulianas Kepkes notikums kļuva par sensāciju. Lieta tāda, ka 17 gadīgā meitene bija vienīgā izdzīvojusī briesmīgā aviakatastrofā. Lidmašīna, kurā Džuliana ar māti lidoja, iekļuva negaisa zonā un no liela augstuma nogāzās džungļos.

Cilvēki pat iedomāties nevarēja, kā vientuļa, pārbijusies un ievainota skolniecīte pamanījās izdzīvot džungļos, kur mīt tik daudz zvēru. Kopš tā laika pagājuši daudzi gadi, bet arī šodien Džulianas gadījums raisa izbrīnu!

Džuliana bija divu vācu emigrantu meita. Meitenīte izauga zinātnieku ģimenē: viņas tēvs bija biologs, bet māte specializējās ornitoloģijā. Tajā liktenīgajā dienā viņas abas lidoja uz Ziemassvētkiem pie tēva, kurš strādāja citā pilsētā. Neviens pat nenojauta, kādas šausmas viņiem nāksies pārdzīvot.

Kad pasažieru lidmašīnas ceļā radās negaisa zona, piloti nolēma virzienu nemainīt. Vēlāk noskaidrojās, ka tieši šis lēmums bija galvenais katastrofas cēlonis. Zibens trāpīja spārnā, degvielas tvertne aizdegās, un drīz vien lidmašīna kļuva nevadāma.

No vairāk nekā trīs kilometru augstuma lidmašīna nogāzās tropiskajā mežā. Lietus dēļ ugunsgrēks nesākās, bet atlūzas izrādījās labi paslēptas zem koku vainagiem. Meklēšanas grupa nespēja atrast kritiena vietu. Visi domāja, ka dzīvs nepalika neviens.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!