Krāpnieki nesnauž ne mirkli. Gan uzdodoties par banku darbiniekiem, gan “ienesīgu” investīciju piedāvātajiem un ne tikai no Latvijas iedzīvotājiem blēži izmanās izkrāpt lielas naudas suumas.

Arī soctīklos ir nemazums tādi, kas uzdodoties par kāda uzņēmuma pārstāvjiem, cenšas no cilvēkiem gūt kādu labumu.

Viltus konkursi ir sastopami itin bieži. Tagad arī “Lild” vārds ir ierauts kādu krāpnieku tīklos, tāpēc uzņēmums vēršas pie saviem klientiem. “Mums ļoti patīk tevi iepriecināt ar balvām dažādos konkursos. Diemžēl to savtīgos nolūkos izmanto viltvārži, rīkojot viltus konkursus, kuros tie mūsu vārdā cenšas tevi apkrāpt.

LASI VĒL: Guntars Galvanovskis izveidojis uzņēmumu, kurš tuvākos gados apgrozīs miljardu eiro

Pirms iesaisties kādā konkursā vai pārsūti to draugiem un dalies ar to savos sociālajos tīklos pārbaudi, vai profils, kurā konkurss publicēts ir @lidllatvija (šādi mūs atradīsi gan Facebook, gan Instagram).

Ja tā ir saite, kuru esi saņēmis kādā saziņas platformā, pārbaudi, vai tā nav aizdomīga – ļoti gara, ar dažādiem nejaušiem burtiem un cipariem vai tamlīdzīgi.

Mūsu oficiālā lapa atrodama www.lidl.lv un informācija par lieliem konkursiem noteikti tur būs atrodama.

Atceries, ka bankas dati vai paroles nav tā informācija, kuru tev prasīsim, lai tu varētu piedalīties izlozē par kādu balvu,” uzsver “Lidl”.