No pirmdienas līdz sestdienai “Lidl” turpmāk strādās no pulksten 7.30 līdz 22, bet svētdienās – no pulksten 8 līdz 22.

Daudzi cilvēki šo pārmaiņu dēvē kā par pozitīvu, jo darbinieki, kas strādā šajos veikalos, arī ir cilvēki un viņiem arī vajag atpūsties. Savukārt daudzviet citur Eiropā šāda prakse arī jau tiek piekopta un pat vēl vairāk – svētdienās lielveikali kā tādi vispār nestrādā, tikai nelieli tirgus veikali.

Protams, visiem ar šādu lēmumu neizpatikt, ir arī tādi, kam šis neapmierina, piebilstot, ka, ja strādā sešas dienas no vietas, tad pa kuru laiku, lai iepērkas?

LASI VĒL: 3 horoskopa zīmes, kuras tuvākajā laikā piemeklēs smagu likteni

“Lidl Latvija” pārstāvis Ingars Rudzītis aģentūrai LETA piebilda, ka, piemēram, pirms gada veikalu darba laiki regulāri tika mainīti dažādo pandēmijas ierobežojumu dēļ.

Jau vēstīts, ka “Lidl Latvija” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2021.gada 1.marta līdz šā gada 28.februārim, sasniedza 101,423 miljonus eiro, kamēr kompānijas zaudējumi palielinājās par 3,4% – līdz 53,365 miljoniem eiro.

“Lidl Latvija” reģistrēta 2016.gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 365,5 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Vācijas “C E – Beteiligungs-GmbH”. Savukārt kompānijas patiesais labuma guvējs ir Vācijas pilsonis Dīters Jozefs Švarcs.