Latvijā daudziem pazīstamais un tautā iemīlētais latviešu mūziķis un šovmenis Lauris Reiniks ik pa laikam sociālajos tīklos dalās ar dažādiem stāstiem un notikumiem no savas ikdienas.

Un šoreiz viņš nolēma iegrimt savas jaunības atmiņās un padalīties ar to, kas tad jaunības laikos toreiz bija aktuāls un kādas bija nodarbošanās.

Kā tiek vēstīts, tad Lauris atrada visai kolosālu intervijas ierakstu no 1998. gada, kad Laurim bija vien 19 gadu (šobrīd 41), un viņš sniedza savu interviju Rīgas lidostā.

Kā Reiniks intervijas laikā pastāstīja, tad tieši tajā dienā viņš lidoja uz nometni Amerikā.

Reiniks komentē:

“Mēs atrodamies Rīgas lidostā un tūlīt būs mans reiss Rīga-Frankfurte-Ņujorka. Rīgā ir starptautiskas apmaiņas centrs vienīgais Baltijas valstīs, kas nodarbojas ar studentu apmaiņu. Studentus no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas sūta strādāt uz dažādām pasaules valstīm. Es startēšu kā nometņu vadītājs Amerikas Savienotajās Valstīs un braukšu tur strādāt.

Lai tiktu uz šo nometni, valodai bija ļoti liela nozīme, bet vienlaikus tevi vērtē arī kā personību. Jo tu vairāk māki, jo tas ir labāk man pašam.”

Vienlaikus intervijas laikā kadrā trāpīja arī Laura vecāki, kuri viennozīmīgi piebilda tam, ka šāda veida brauciens bija tikai un vienīgi paša Laura nopelns.

Daudzi komentēja šo video un lielākoties cilvēki piekrīt, ka Lauris patiešām ir bijis un ir bez liekas augstprātības, mērktiecīgs, ar izcilu humora izjūtu!

Noskaties video: