Žurnālisti bieži jautā Leonīdam un Anželikai, kāds ir viņu laimīgās laulības noslēpums. Kādā no intervijām mākslinieks atzinās, ka liela loma ir viņa sievas labajam raksturam.

Pēc Agutina vārdiem, viņa mīļotajai piemīt liela dzīves gudrība – viņa nekad neatceras slikto. Pat, ja starp viņiem rodas konflikti, aizvainojums ātri aizmirstas.

Nesen Leonīds atgriezās no saulainās Argentīnas. Tur viņš vairākus mēnešus ierakstīja kopīgu albūmu ar populārās aktrises Lolitas Torresas dēlu Diego.

Kā stāstīja Agutins, saskarsme ar Lolitu Torresu deva viņam milzīgu iedvesmas lādiņu. Pie tam, mūziķa likumīgā sieva, kura ilgus gadus bija viņa mūza, attiecās pret to ar sapratni.

„Anželika zina, ka mūzu radošam cilvēkam mēdz būt daudz, bet ideāla mīļotā sieva – viena. Viņa!” – atbildēja Agutins presei.

Gan Leonīds Agutins, gan Anželika Varum aktīvi strādā. Viņu aiziešana no skatuves vēl tālu. Abiem ir daudz fanu, tāpat Leonīdam un Anželikai top jaunas dziesmas.

Šajā vasarā Leonīds un Anželika atzīmēs savu kāzu divdesmito jubileju. Nav iemeslu šaubīties, ka šī nebūs viņu pēdējā apaļā ģimenes jubileja.