Valentīndienas iespaidā ar paziņojumu par attiecībām klajā nākt izlēmis ”Lauku sētā” iepazītais Ingars Babčuks. Puisis sociālajos tīklos nomainījis attiecību statusu, atklājot, ka viņš ir kopā ar simpātisku puisi vārdā Olivers.

Jā, Ingars vairs negrib slēpties – viņš ir homoseksuāls. ”Es nezinu, vai es daru pareizi. Ir Valentīndiena. Es jūtos ļoti, ļoti labi. Galvenais, atceraties kāds es esmu! Pirms saku visu taisnību…

Es iznāku no skapja. Es esmu gejs. Jā. Jūs domājat, ka esmu slims vai tamlīdzīgi, bet nē. Es neesmu slims! Es esmu iemīlējies un jūtos laimīgs. Es zinu, ka daudzus pazaudēšu ar šo ziņu, bet ir smagi to turēt sevī!

Un tie, kas patiesi mani zina, viņi vienmēr ir zinājuši un sapratuši! Es esmu parasts cilvēks, kurš jūt, dzīvo, mīl, izbauda… teju katru mirkli. Un tiem kam kaut kas nepatīk, piedodiet, es nevaru mainīties nevienā slimnīcā, neesmu prātā jucis,” to visai pasaulei paziņot vēlas jaukais puisis, kurš ”Lauku sētā” it kā bija attiecībās ar kolēģi Zani.

Ingars saka paldies visiem atbalstītājiem un draugiem, kas to jau zinājuši un nav nosodījuši. ”Es jūs visus mīlu, lai vai kas nenotiktu! Ir šausmīgi grūti izlīst no skapja, bet ir īstais laiks!” pārliecināts Ingars.

Puisis publiski atzīstas mīlestībā arī savam draugam, angļu puisim Oliveram. ”Paldies, Oliver Harris, ka esi man, priekšā grūts laiks mums!” tā Ingars.