Aizkrauklietis Normunds Sakovičs, kurš mazliet līdzinās Stīvam Stifleram, startējot ”Lauku sētā” neslēpa, ka paralēli rosībai lauku darbos viņš ir gatavs ar kādu no šova meitenēm uzsākt ko romantisku, vēsta portāls Skaties.lv.

Neskatoties uz to, ka viņa sākotnējā simpātija-meitene Laura šovu jau pametusi, puisis ”Lauku sētas” faniem atklāj – viņa sirds jau kādu laiciņu jau ir aizņemta.

Aizritējušajā nedēļā no ”Lauku sētas” atvadījās Laura Makare, kura pirmo reizi šova vēsturē tika bildināta. Diemžēl viņa Normunda bildinājumu noraidīja, jo pret kavalieri drīzāk izjuta antipātijas nekā simpātijas.

Bet Normunds “plinti krūmos nemeta”. Viņš mierīgi turpināja nemitīgi koķetēt un amizēties ar skaisto meiteni no Skujenes. Tas viss notika tik acīmredzami, ka apkārtējie jau viņus sāka uztver kā pāri.

Portālam Skaties.lv Normunds, saukts par Latvijas Stifleru, apstiprina, ka šova sākumā patiesi Laura viņam patikusi, taču vēlāk “dzirkstele” pret viņu pazuda.

”Laura sākumā bija jautra un runātīga. Man pret meiteni bija jūtas. Domāju vienkārši parunāt, vai viņa gribētu padraudzēties ar mani. Bet viņa kaut ka izvairījās no tās tēmas,” stāsta šova dalībnieks.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!