Lai strādātu televīzijā, ar skaistām acīm un apburošu smaidu vien nepietiek. Lielu lomu spēlē arī skaidra dikcija un veikla runa, un Latvijas Televīzijas ētera personība Laura Vonda pierāda to, ka pat vissarežģītākos vārdos viņa spēj izrunāt skaidri un nepārprotami.

Sociālo tīklu lietotājus aizvadītajā nedēļā uzjautrināja Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča padomnieka Mārtiņa Drēģera tvīts, kurā viņš bija uzmeistarojis mūsdienu aktualitātēm atbilstošu pantiņu dikcijas trenēšanai.

“Izsaku līdzjūtību TV un radio diktoriem, kad ar izteiksmi būs jālasa: Šodien Turkmenistānas prezidents Gurbanguli Berdimuhamedovs tikās ar jauno Vācijas kancleri Annegrētu Krampu-Karenbeueri un Butānas karali Džigmi Hesaru Namgjelu Vangčuku, lai pārrunātu,” vēstījis Drēģeris.

Savukārt LTV žurnāliste Laura Vonda Mārtiņam sniegusi atbildi – video, kurā viņa ļoti veikli izrunā sarežģīto vārdu vārsmojumu, turklāt viņa pantiņu arī papildinājusi ar piebildi, ka trijotnes tikšanās notikusi Islandes vulkāna Eijafjadlajegidla pakājē.

Video: