Raimonda Vējoņa neveiklā runa Dziesmu svētkos sabiedrībā izsauca lielu rezonansi – par to publiski viedokļus pauda daudzi sabiedrībā zināmi cilvēki.

Taču ko saka pats prezidents? Viena lieta ir strādāt ar runu, iztēloties, kā tas notiks Mežaparka lielajā estrādē, un pilnīgi cita – stāvēt daudzu desmitu tūkstošu svētku dalībnieku un apmeklētāju priekšā. Šīs izjūtas nav aprakstāmas.

Tas bija ļoti emocionāli, apzinoties lielo atbildību, mani tīri cilvēciski pārņēma satraukums. Izdevumam “Privātā Dzīve” prezidenta komunikācijas speciāliste skaidro, ka Deju svētkos lieluzveduma laikā bija tehniskas nepilnības pasākuma apskaņošanā.

Runātājs pats savus vārdus esot dzirdējis ar vairāku sekunžu nobīdi. Pats Vējonis vaino uztraukumu. “Viena lieta ir strādāt ar runu, iztēloties, kā tas notiks Mežaparka lielajā estrādē, un pilnīgi cita – stāvēt daudzu desmitu tūkstošu svētku dalībnieku un apmeklētāju priekšā. Šīs izjūtas nav aprakstāmas.

Tas bija ļoti emocionāli, apzinoties lielo atbildību, mani tīri cilvēciski pārņēma satraukums,” pauda Vējonis. Jāatgādina, ka iepriekš runas dēļ mūziķis un raidījuma vadītājs Andris Kivičs veltīja skarbus vārdus Vējonim.